VADER, HATE, THY DISEASE 13.09.2018 KYIV, BINGO

The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos:
Battering the East 2018 
Унікальна можливість побачити три зірки польської метал сцени на одному шоу!!!

VADER
Death Metal (Poland)

Label: NUCLEAR BLAST

www.vader.pl
www.facebook.com/vader

Група з майже 40-річною історією, саме їм’я якої є синонімом важкої музики в Польщі. Група, яка стояла біля витоків екстремального метала і суттєво вплинула на виникнення такого жанру метала як дет метал.
В вересні для Києва Vader презентують абсолютно ексклюзивну програму приурочену 25-річчю культового альбому «The Ultimate Incantation». Все це, а також багато інших сюрпризів на сцені столичного клубу «Бінго», 13 вересня. 
  

 

HATE
Death Black / Metal (Poland)

Label: NAPALM RECORDS

www.hate-metal.com
www.facebook.com/HATEOFFICIAL

Hate це унікальний мікс екстремального і нечестивого металу, який міг з’явитися тільки в Польщі. Група, яка по праву посідає одну із провідних позицій в рейтингу світового блек / дет металу. Видавши в 2017свій новий шедевр «Tremendum», вони тільки підтвердили свій статус. Чекайте їх на сцені Бінго з новим матеріалом і перевіреними часом бойовиками!

 

THY DISEASE
Industrial Groove Metal (POLAND)

Label: Mystic / Fono / Indie / Mvd

www.thydisease.com
www.facebook.com/thydisease

Якщо ви думаєте що польска важка сцена це тільки блек і дет метал, ви суттєво помиляєтесь, і 13 вересня на сцені «Бінго» Thy Desease переконає вас в цьому. Вони занурять вас в атмосферу сучасного сурового сьогодення і розкажуть про похмурі сценарії технократичного апокаліпсису. Зустрічайте групу, яка зробила собі не аби яке ім’я в Європі граючи свій надважкий індустріальний грув метал! 

   

 

The Ultimate Incantation 25 Years of Chaos:
Battering the East 2018

Унікальна можливість побачити три зірки польської метал сцени на одному шоу!!!

Квитки:

https://kiev.karabas.com/vader-hate-and-thy-desease